Nowe produkty Mplanety

Wyprodukowaliśmy dla Państwa proste i funkcjonalne meble, które sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach klasycznych jak i nowoczesnych. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne od ręki.

Kanapa Mello – od 1300 zł

Wymiary: szer. 200, wys. 70, gł. 92 cm

Powierzchnia spania: 140 x 200 cm

W muzycznym świecie zazwyczaj proste i łatwe do zapamiętania melodie znajdują najwięcej fanów. Podobnie jest z meblami – geometryczne i nieskomplikowane kształty cieszą się największą popularnością wśród klientów. Dlatego stworzyliśmy sofę MELLO, jak melodia, przyjemna i idealna do każdego rodzaju pomieszczeń.

MELLO to trafna kompozycja sprężyn bonellowych z pianką wysokoelastyczną, które gwarantują wysoki komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w sofie mechanizmu do wspomagania rozkładania, a pojemna biała skrzynia posłuży idealnie do przechowania pościeli.

Sofa MELLO dostępna jest w zestawieniu dwóch tkanin obiciowych, gdzie zagrać można dowolnym wzorem na poduszkach oparciowych, bądź też w całości wykonana w jednej tonacji, która będzie współgrać z pomieszczeniem.

 

Kanapa Matrix – od 1470 zł

Wymiary: szer. 235, wys. 84, gł. 95 cm
Powierzchnia spania: 140 x 200 cm

Funkcjonalność to jedna z najistotniejszych cech dobrego mebla. Jeśli używasz kanapę do codziennego odpoczynku, wygodnie się na niej wyśpisz, a ponadto przechowasz w niej poduszki i koce, to jest to przykład wielofunkcyjnego mebla. Dodając do całości elegancki wygląd, dostępność od ręki oraz duży wybór kolorów tapicerki – otrzymujemy ideał w swojej klasie!

Stworzona przez nas kanapa MATRIX spełnia wszystkie powyższe oczekiwania, dlatego jest tak pożądana przez setki klientów. Specjalnie wyprofilowane poduchy oparciowe dają dodatkową możliwość zabawy z meblem. Stworzysz z nich dodatkowy podnóżek lub pufę do siędzenia. Bardziej kreatywni wpadli na pomysł używania ich jako dodatkowe przedłużenie wysokości oparcia, robiąc w ten sposób wygodne podparcie dla głowy.

Kanapa MATRIX najlepiej prezentuje się w połączeniu dwóch odcieni kolorów tkaniny. Można tworzyć bezpieczne kompozycje szarości czy beży, lub zabawić się bardziej odważnym kolorem lub modnym wzorem.

 

Fotel Kubik – od 260 zł

Wymiary: szer. 90, wys. 82, gł. 100 cm

  

 

Pufy z pojemnikiem – od 90 zł

Wymiary: szer. 40, wys. 45, gł. 40 cm