Wiosenny KONKURS!

Zachęcamy do udziału w dekoratorskim i inspirującym konkursie wiosennym

#zostańwdomu i stwórz aranżację!

REGULAMIN KONKURSU “Wiosenne inspiracje w moim domu”:

1. Organizatorem konkursu jest firma MASKET Piotr Poznański z siedzibą w msc. Skokówka, ul. Ogrodnicza 39, 22-400 Zamość, właściciel salonów meblowych Mplaneta w Zamościu.

2. Konkurs ogłoszony jest na platformie portalu społecznościowego Facebook i skierowany jest do jego użytkowników. Początek konkursu – 4 kwietnia 2020 roku, koniec przyjmowania zgłoszeń – 30 kwietnia 2020 roku.

3. Nagrodami w konkursie są:

  • za zajęcie I miejsca – pufa Roller firmy Masket + 2 poduszki – do wyboru 1 pufa + 2 poduszki spośród przedstawionych na zdjęciu poniżej:

  • za zajęcie II miejsca – zestaw szkła ozdobnego – do wyboru 1 zestaw spośród skompletowanych zestawów ze zdjęcia poniżej:

  • za zajęcie III miejsca – zestaw zapachów do domu ze zdjęcia poniżej:

 

4. W konkursie udział wziąć może każda osoba, która posiada aktywne konto na Facebooku i spełni 1 prosty warunek: na adres mailowy konkurs@mplaneta.pl lub w komentarzu pod postem konkursowym wyśle zdjęcie własnej inspiracji wnętrza oraz krótki opis wprowadzonych dodatków i wzorów.

5. Autorzy trzech najbardziej inspirujących wnętrz zostaną zwycięzcami konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 6 maja 2020 r. Zachęcamy do aktywnego udziału i zapraszania znajomych.

6. Zwycięzcy konkursu zostaną niezwłocznie poinformowani o wygranej, a nagrody zostaną przekazane osobiście w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu przy ul. Strefowej 6 (boczna Szczebrzeskiej) lub wysłane przesyłką kurierską pod wskazany adres (koszt wysyłki pokrywa Organizator).

7. Zwycięzcami konkursu nie mogą zostać osoby pracujące w salonach meblowych Mplaneta w Zamościu, firmie MASKET oraz ich rodziny. Mogą natomiast czynnie wziąć w nim udział

8. Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 12 rozporządzenia 2016/679 (RODO) oraz art. 24 ust. 1 pkt 1 – 4 ustawy o ochronie danych osobowych. Informacje te będą niezbędne do skontaktowania się ze zwycięzcami konkursu i nie będą przekazane osobom trzecim.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. Najnowsza aktualizacja dn. 04.04.2020 r.