2 urodziny Mplanety

Jak ten czas szybko leci…

To już 2 urodziny galerii meblowej Mplaneta i kolejna okazja aby skorzystać z niecodziennych i wyjątkowych okazji cenowych. Zobacz ofertę z najnowszej gazetki —–>

 

Oprócz dużych promocji na meble i dekoracje, wszyscy odwiedzający Mplanetę podczas dwudniowej imprezy urodzinowej, będą mogli skorzystać z degustacji grillowanych potraw, regionalnych przysmaków produkcji Pań z KGW Barchaczów i pysznych lodów domowej produkcji. Na dzieci z otwartymi rękami czekać będą animatorki z zabawami integracyjnymi, a wszystko to przy akompaniamencie muzyki DJ-a i na śiweżym powietrzu.

 

Jednym z najważniejszych punktów atrakcji urodzinowych będzie prezentacja w salonie kolekcji tkanin marki Fargotex Atelier, zaprojektowanych przez słynnego kreatora mody – Macieja Zienia. Pod okiem specjalistów z branży tekstylnej będziemy poddawać tkaniny próbom wytrzymałościowym i odporności na zabrudzenia.

Oprócz tkanin, zaprezentujemy także kolekcje dywanów z systemem łatwego czyszczenia, przy których znany projektant także ma swój udział.

 

 

Mało tego!

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla facebookowiczów konkurs, w którym do zgarnięcia jest 500 zł na zakupy w Mplanecie! Zachęcamy do wzięcia udziału.

Szczegóły: TUTAJ

 

Zapraszamy na 2 urodziny Mplanety

29-30 czerwca

startujemy już od godziny 9:00