25 Jarmark Hetmański z Mplanetą

Poprzednia edycja Jarmarku Hetmańskiego, w którym czynnie uczestniczyliśmy zajmując niemal cały plac Rynku Wodnego, wywarła na nas tak pozytywne wrażenia, że zdecydowaliśmy koniecznie to powtórzyć!

Podobnie jak w tamtym roku staniemy z wielkim namiotem na Rynku Wodnym, a w nim znajdzie się kolorowa i pełna wdzięku ekspozycja mebli. Zaprezentujemy najciekawsze modele narożników i sof marki Gala Collezione i wraz z ekspertem w tej branży będziemy odpowiadać na każde Państwa pytania dotyczące kompozycji zestawów, dbałości o tapicerkę i ich funkcjonalności w codziennym użytkowaniu.

Producent mebli Masket z Zamościa zaprezentuje bogatą ofertę łóżek tapicerowanych, materacy oraz nowości wśród kanap i sof. Dodatkowo dla każdego oferujemy w namiocie bezpłatne badanie matą sensoryczną, która sprawdzając nacisk kręgosłupa, dobierze dla Ciebie idealny materac, aby nie był za twardy, ani za miękki.

W namiocie znajdzie się także strefa z dekoracyjnym szkłem – kolorowym i bezbarwnym, a wszystko będzie można zakupić od ręki w okazjonalnej cenie. Do zakupów będziemy dołączać także dekoracyjną poduszkę w prezencie, z różnym wzorem do wyboru.

Z racji iż na dni Jarmarku przypada jeden z najpiękniejszych dni w roku, czyli Dzień Dziecka, nie zabraknie także ślicznych mebelków dla dzieci od producenta Lenart. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg zabaw pod okiem animatorek. Będziemy malować twarze, skręcać postacie z balonów, robić wielkie bańki mydlane, przeciągać linę i jeszcze mnóstwo innych rzeczy. A towarzyszyć nam będzie niezmiennie maskota firmowa – Melek!

Razem z Mplanetą imprezę rozpoczną dzieci z Zamojskiej Szkoły Społecznej, które po symbolicznym przebiegnięciu przez Park Miejski, dołączą do nas na Rynku Wodnym. Uczniowie Szkoły przygotowali występ – niespodziankę!

Całość będzie oprawiona muzycznym akcentem z Dj Gregiem przy zapachu świeżo palonej kawy. Na placu będzie można także zaopatrzyć się w słodycze i lody dla ochłody 🙂

Pogoda zamówiona. Będziemy na Was czekać!