#3 Odkryj świat łatwoczyszczących tkanin!

Jak już wiemy w tym roku na topie są intensywne kolory połączone z pudrowymi jasnymi odcieniami.
Tak więc gdy mamy ochotę wymienić nasze meble to w pewnym momencie stajemy przed wyborem tkaniny, na przykład do pięknej sofy, która już od zeszłego roku spędza nam sen z oczu… lecz prawie zawsze nasuwają nam się te same pytania:

Czy się łatwo czyści? Czy jest wodoodporna? A co będzie jak dzieci coś na nią wyleją?

W dobie XXI wieku technologia coraz bardziej nas zaskakuje. W olbrzymiej palecie barw i faktur tkanin znajdziemy takie, które odpowiadają naszym oczekiwaniom.

WARTO WIEDZIEĆ!

Fargotex – Magic Home

Tkaniny z kolekcji Magic Home wyposażone są w zaawansowany system ochrony Easy Clean, dzięki któremu wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału. To sprawia, że za pomocą trzech prostych kroków, w łatwy sposób usuniesz większość zabrudzeń. Wystarczy nanieść na plamę trochę wody i odsączyć zabrudzenie za pomocą papierowego ręcznika.

Top Textil – Cleanaboo

Tkaniny wyprodukowane w technologii Cleanaboo ograniczają wchłanianie wody – każdy rozlany płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie kawą, sokiem, czy winem.

Zajrzyj do naszego salonu, szukaj oznaczeń, albo zapytaj o tkaniny z serii Magic Home od Fargotex oraz Cleanaboo od Top Textil!