#6 Gorączka złota!

Moda na złoto zagościła w świecie wystroju wnętrz biorąc inspirację z aktualnych trendów modowych. Na złote dodatki zawsze warto postawić szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Złotem doskonale ocieplmy klimat naszego wnętrza, a jego blask sprawi, że poczujemy się luksusowo. W Mplanecie znajdziecie piękne stroiki na świąteczny stół w kolorze błyszczącego złota i nie tylko.

Bogata oferta złotych dodatków może przyprawić o zawrót głowy. Należy wówczas pamiętać o wyczuciu smaku, łatwo bowiem przesadzić, a wówczas zamiast eleganckiego wnętrza stworzymy rokokową czy barokową salę balową (no chyba, że taki właśnie był zamiar).

Złote dodatki idealnie wpasują się do wnętrz o ciemnej kolorystyce, szczególnie tych urządzonych w kolorach szmaragdu, granatu, czy rubinowej czerwieni. Elementy w kolorze złota podkreślą ich dostojny charakter, a wnętrze stanie się jeszcze bardziej interesujące. Złote dodatki równie dobrze wyglądają jednak w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, gdzie dominują monochromatyczne kolory bieli czy szarości. Ciepła barwa złota doda prostym wnętrzom poczucie przytulności i rozjaśni każdy kąt. Uniwersalne zastosowanie złota potwierdzi się także w pokojach z pudrowo różowymi meblami lub ścianami jak również w jasnych wnętrzach w stylu glamour.

Nie bój się udekorować złotymi dodatkami przedpokoju, zawieszając lustro na ścianie w szerokiej, złotej ramie, lub postawić na komodzie duży, złoty wazon na kwiaty. Pomysłów na złote dodatki jest tak dużo, że nie sposób wymienić wszystkich możliwych inspiracji. Złoto znajdziecie na lampach, obrazach, poduszkach, stolikach, figurkach, elementach mebli (nóżki, uchwyty, fronty), ramkach, a nawet na bateriach łazienkowych. Ale temat złota w budownictwie i wykończeniu wnętrz, to już zupełnie inna i równie bogata kwestia…

W galerii meblowej Mplaneta znajdziecie najnowsze trendy i dużo złotych dodatków, które tak bardzo zachwalają projektanci wnętrz i chętnie używają ich do swoich projektów. Złoto, to kolor zwycięstwa! Odważ się i wprowadź je do swojego domu.