Dzień kawy z konkursem

Kawę pijemy już od czterech stuleci. Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie dnia bez tej aromatycznej używki, która serwowana jest na dziesiątki przeróżnych sposobów. Uwielbiamy koleżeńskie spotkania i ploteczki przy małej czarnej,  chłodne poranki na tarasie z kubkiem gorącego cappuccino…. Mocne espresso szybko postawi nas na nogi, a łagodne latte macchiato umili czas spędzony w biurze.

Z okazji międzynarodowego dnia kawy, który przypada na dzień 29 września, zapraszamy Państwa na trzecią już odsłonę „weekendu z kawą” do Mplanety! Przygotowaliśmy specjalne akcje promocyjne:

  • za każdy wydany 1000 zł otrzymasz rabat 100 zł
  • wszystkie ławy i stoliki kawowe z dodatkowym rabatem 10%
  • przy zakupie łóżka Masket, materac Mplaneta kupisz o połowę taniej
  • szkło dekoracyjne 15% taniej
  • wszystkie świece zapachowe i dyfuzory 10% taniej
Dla każdego miłośnika kawy przygotowaliśmy poczęstunek – kubek ulubionego napoju i słodkości.

Akcja trwać będzie przez cały weekend – w sobotę i niedzielę od 28 do 29 września. Zapraszamy!

Warto także zajrzeć na naszego Facebooka, bo tam przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych KONKURS, w którym do wygrania jest zestaw eleganckich filiżanek i extra dodatki. Chcesz to mieć? Kliknij i dołącz do zabawy: https://www.facebook.com/meblemplaneta

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest firma MASKET Piotr Poznański z siedzibą w msc. Skokówka, ul. Ogrodnicza 39, 22-400 Zamość, właściciel salonów meblowych Mplaneta w Zamościu.

2. Konkurs odbędzie się w dniach 16-29 września 2019 roku na platformie portalu społecznościowego Facebook i skierowany jest do jego użytkowników.

3. Nagrodą w konkursie jest kosz upominkowy o wartości 200 zł. W koszu znajduje się komplet 4 filiżanek i spodków z tematycznym nadrukiem kawy, opakowanie 500 gr kawy mielonej renomowanej marki, słodkie praliny i zapachowa świeca.

4. W konkursie udział wziąć może każda osoba, która posiada aktywne konto na Facebooku i spełni 1 prosty warunek: skomentuje post w dowolny sposób. Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie posta konkursowego, zaproszenie do zabawy swoich znajomych oraz lajkowanie strony Mplaneta.

5. Losowanie online nastąpi 30 września. Zwycięzcą zostanie osoba wybrana losowo przez aplikację losującą.

6. Zwycięzca konkursu zostanie niezwłocznie poinformowany o wygranej, a nagroda zostanie przekazana osobiście w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu przy ul. Strefowej 6, lub wysłana kurierem na wskazany adres.

7. Zwycięzcą konkursu nie może zostać osoba pracująca w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu, firmie MASKET oraz ich rodziny.

8. Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 12 rozporządzenia 2016/679 (RODO) oraz art. 24 ust. 1 pkt 1 – 4 ustawy o ochronie danych osobowych. Informacje te będą niezbędne do skontaktowania się ze zwycięzcą konkursu i nie będą przekazane osobom trzecim.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. Najnowsza aktualizacja dn. 18.09.2019 r.