ENTELO Krzesła biurowe

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa.

Oferta spółki to także bogata propozycja ergonomicznych i nowoczesnych krzeseł obrotowych idealnych do biura i domu, których konstrukcja została oparta o pierwotną koncepcję produktu. Całość uzupełniają m.in. Dobre Ławki oraz biurka, które dzięki posiadanym rozwiązaniom umożliwiają stworzenie optymalnego stanowiska pracy i zabawy.

Wizja przedsiębiorstwa od początku funkcjonowania, jest spójna z przyjętą strategią firmy odpowiedzialnej społecznie, która konsekwentnie wnosi swój wkład w ochronę zdrowia, poprzez kształtowanie prawidłowej postawy zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Spółka angażuje się w liczne inicjatywy propagujące zdrowy i aktywny styl życia, organizując akcje edukacyjne połączone z badaniami wad postawy wśród dzieci.

ENTELO traktuje sport jako dziedzinę, która odgrywa istotną funkcję w budowaniu relacji ze społecznością lokalną, kształtuje kulturę wypoczynku oraz spełnia wychowawczą rolę wobec młodego pokolenia. Realizując te założenia Spółka rozpoczęła współpracę z Sekcją Piłki Ręcznej Wisła Płock, a od sezonu 2013/2014 została Sponsorem Głównym pierwszego zespołu – obecnych wicemistrzów Polski.