HELVETIA Halle

Kolekcja HALLE do salonu i jadalni

We wnętrzach o surowym klimacie, liczy się wyrazisty i naturalny kolor drewna, który w ofercie zaproponowali nam projektanci firmy Helvetia.

Loftowa i industrialna aranżacja

W stylu industrialnym podstawą aranżacji jest połączenie metalowych elementów z drewnianymi lub drewnopochodnymi frontami i blatami. Meble do salonu Halle doskonale wkomponują się w aranżacje z betonową strukturą lub kamieniem naturalnym. Metalowe elementy są w czarnym kolorze i to one zwracają na siebie największą uwagę. Witryny, szafki rtv, komody i kredens usadowione na praktycznych płozach, pomogą zrównoważyć proporcje w wysokim salonie, doskonale współgrają również z metalowymi linearnymi uchwytami. Kolekcja liczy 9 praktycznych modułów, wśród nich ława i stół, które swoim designem przypominają te, które wykorzystuje się w aranżacji tarasu. Kolekcja Halle sprawdzi się w aranżacji jadalni oraz pokoju dziennego.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Stylowa kolekcja Halle charakteryzuje się dużymi gabarytami, przez co poszczególne elementy sa bardzo pojemne i praktyczne zarazem. W dużym kredensie pomieścisz całą zastawę stołową, na komodzie rodzinne zdjęcia, a w szufladach posegregujesz obrusy, koce czy nawet ubrania, które nie zmieściły się w szafie. Dodatkowy komfort zapewnia system cichego domykania oraz rolkowe prowadnice w szufladach, które sprawiają, że wysuw jest swobodny. Niektóre elementy kolekcji, jak np. prosta komoda, z powodzeniem wykorzystasz również w sypialni urządzonej w stylu loft, a przeszklone witryny z regałem w minimalistycznym gabinecie.

Wszystkie moduły systemu Halle, jak i inne kolekcje mebli do salonu, znajdziesz w naszym sklepie online

Wykonanie:

  • korpusy, fronty i blaty wykonane z płyty meblowej oklejonej folią finish
  • uchwyty i nogi z metalu w kolorze czarnym

Wybarwienie:

  • Dąb Wotan / Czarny metal

Szczegóły kolekcji w naszym sklepie internetowym www.imperiummebli.pl – Sprawdź