konkurs walentynkowy

Wspaniałe nagrody czekają na tych, którzy czynnie wezmą udział w konkursie walentynkowym. Wystarczy dodać w komentarzu pod postem konkursowym ciekawy wpis, a komfortowy materac, poduszki profilowane lub komplet pościeli będzie Twój!

REGULAMIN KONKURSU WALENTYNKOWEGO:

1. Organizatorem konkursu jest firma MASKET Piotr Poznański z siedzibą w msc. Skokówka, ul. Ogrodnicza 39, 22-400 Zamość, właściciel salonów meblowych Mplaneta w Zamościu.

2. Konkurs odbędzie się na platformie portalu społecznościowego Facebook i skierowany jest do jego użytkowników. Początek konkursu – 28 stycznia 2019 roku, koniec i wyłonienie zwycięzców – 14 lutego 2019 roku.

3. Nagrodami w konkursie są:

  • za zajęcie I miejsca – wysokiej jakości materac kieszeniowy do wyboru w standardowym rozmiarze (90×200, 120×200, 140×200, 160×200 lub 180×200 cm) oraz rabat 20% na zakup dowolnego łóżka tapicerowanego producenta mebli Masket

  • za zajęcie II miejsca – 2 poduszki profilowane marki Qmed oraz rabat 20% na zakup dowolnego łóżka tapicerowanego producenta mebli Masket

  • za zajęcie III miejsca – komplet pościeli w dowolnym wzorze i rozmiarze oraz rabat 20% na zakup dowolnego łóżka tapicerowanego producenta mebli Masket

4. W konkursie udział wziąć może każda osoba, która posiada aktywne konto na Facebooku i spełni 1 prosty warunek: w komentarzu postu konkursowego napisze za co najbardziej kocha swoja druga połowę. Liczymy na twórcze, nawet zabawne wpisy.

5. Autorzy trzech najbardziej sympatycznych wpisów zostaną zwycięzcami konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 14 lutego o godzinie 12:00 i do tego czasu można komentować post konkursowy. Zachęcamy do aktywnego udziału i zapraszania znajomych.

6. Zwycięzcy konkursu zostaną niezwłocznie poinformowani o wygranej, a nagrody zostaną przekazane osobiście w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu przy ul. Strefowej 6 (boczna Szczebrzeskiej). W przypadku materaca istnieje możliwość dostarczenia go do zwycięzcy na wskazany adres.

7. Zwycięzcami konkursu nie mogą zostać osoby pracujące w salonach meblowych Mplaneta w Zamościu, firmie MASKET oraz ich rodziny. Mogą natomiast czynnie wziąć w nim udział

8. Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 12 rozporządzenia 2016/679 (RODO) oraz art. 24 ust. 1 pkt 1 – 4 ustawy o ochronie danych osobowych. Informacje te będą niezbędne do skontaktowania się ze zwycięzcami konkursu i nie będą przekazane osobom trzecim.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. Najnowsza aktualizacja dn. 26.01.2019 r.