KONKURS – zgarnij 500 zł

Może…

czytając książkę w miękkim fotelu, popijając aromatyczną kawę na zielonym tarasie, albo oglądając TV na ulubionej kanapie… a może słuchając muzyki, leżąc do góry nogami na łóżku, czy też grając online ze znajomymi na laptopie???

Pokaż nam miejsce w domu, które jest Twoim azylem, oazą spokoju? Gdzie i przy czym najlepiej się relaksujesz?

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest firma MASKET Piotr Poznański z siedzibą w msc. Skokówka, ul. Ogrodnicza 39, 22-400 Zamość, właściciel salonów meblowych Mplaneta w Zamościu.

2. Konkurs odbędzie się na platformie portalu społecznościowego Facebook i skierowany jest do jego użytkowników. Konkurs odbędzie się w dniach 17 czerwca – 1 lipca 2019 roku.

3. Nagrodą w konkursie jest VOUCHER o wartości 500 zł do wykorzystania w salonach meblowych Mplaneta w Zamościu, przy ul. Strefowej 6 i Spadek 33, oraz na platformie sklepu internetowego sklepmplaneta.pl.

4. W konkursie udział wziąć może każda osoba, która posiada aktywne konto na Facebooku i spełni 1 warunek: skomentuje post w postaci zdjęcia, na którym widać go wypoczywającego, relaksującego się w swoim ulubionym miejscu w domu/mieszkaniu. Zdjęcia np. z auta, czy z plaży nie będą brane pod uwagę. UWAGA: uczestnicy konkursy godzą się na upublicznienie ich wizerunku na portalu facebook.

5. Autor najbardziej ciekawego zdjęcia zgarnie główną nagrodę. Na Wasze zdjęcia czekamy do 2 lipca, do godz 12:00. Wyniki zostaną ogłoszone następnego lipca w samo południe. Zachęcamy do aktywnego udziału i zapraszania znajomych. Za udostępnienie posta konkursowego oraz zalajkowanie strony Mplaneta są dodatkowe punkty.

6. Zwycięzca konkursu zostanie niezwłocznie poinformowany o wygranej, a nagroda zostanie przekazana osobiście w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu przy ul. Strefowej 6 (boczna Szczebrzeskiej) lub wysłana  w formie elektronicznego vouchera z kodem rabatowym na wskazany adres.

7. Zwycięzcą konkursu nie może zostać osoba pracująca w salonie meblowym Mplaneta w Zamościu, firmie MASKET oraz ich rodziny.

8. Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 12 rozporządzenia 2016/679 (RODO) oraz art. 24 ust. 1 pkt 1 – 4 ustawy o ochronie danych osobowych. Informacje te będą niezbędne do skontaktowania się ze zwycięzcami konkursu i nie będą przekazane osobom trzecim.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. Najnowsza aktualizacja dn. 17.06.2019 r.