Mplaneta

Inspirujemy Cię, byś odkrył i zaplanował swoje wycinki rzeczywistości. Klimat w domu to nie kopia katalogu wnętrzarskiego, gotowe propozycje. Klimat domu to Twoje przeżycia, pragnienia, marzenia. Odkryj swoje smaczki, swoje pomysły, swoje metamorfozy. Nieważne czy zaaranżujesz kącik do czytania czy cały salon. To nie ma znaczenia. Znaczenie ma, że to od początku do końca jest Twoja stylizacja, z którą dobrze się czujesz i pasuje pozostałym domownikom. Byś mógł stworzyć dom z duszą, odrobiną magii, niezwykłości – dajemy Ci nasze meble… Nadaj im wartość. Odkryj je dla siebie.

 

 

 

 

Salon – czas dla innych, chwila odpoczynku,

Jadalnia – rozmowy, spotkania,

Kuchnia – smaki, zmysły, odkrywanie, przyjemność,

Sypialnie – spokój, odpoczynek, regeneracja.

Dziecięce pokoje – opieka, relacje, bezpieczeństwo, troska.

 

 

 

 

 

 

Dom dla wielu z nas to miejsca kojarzące się z ciepłem, pachnącym obiadem, radosną wrzawą, chwilą wytchnienia, wzlotami i upadkami, ale także morzem łez, trosk i smutków. Dom to nie tylko zwykłe pomieszczenie, budynek, miejsce, gdzie możesz odpocząć, ukryć się przed światem, niebezpieczeństwem. Dom to także… Twoje relacje, przeżycia, wspomnienia, doświadczenia. Dom to Twoje wyjątkowe miejsce, gdzie czujesz się dobrze. Miejsce w którym po raz pierwszym doświadczamy tego, czym jest: miłość, wolność, piękno, dobro, zaufanie, radość, troska, empatia, asertywność…

Każdy z nas chce mieć „dom z duszą” – dom, w którym czujemy się naprawdę dobrze, spokojnie, radośnie i harmonijnie; dom, który jest pełen miłości, dobrobytu oraz zdrowia jego mieszkańców. Któż nie chciałby żyć w takim domu? W poszukiwaniu nowych miejsc, nowych możliwości i jeszcze większej kreatywności odkryliśmy nowy, bliski nam świat, świat Mplanety. Początkowo miejsce nieznane i obce, po pewnym czasie stało się naszym domem. Barwnym, kolorowym, magicznym, naszym. Mplaneta powstawała z naszych pragnień, nowych pomysłów, kreatywności, pasji i dobrego planu.

To, co nas określa to pragnienie twórczego, pełnego życia. Twórczego życia w którym mamy odwagę robić to, czego naprawdę chcemy. Życia, w którym podążamy za natchnieniami szaleństwa. Życia, w którym jest ktoś bliski, kto po prostu kocha.

Tym właśnie jest kreatywność: pomysłowością, szukaniem nowych dróg i rozwiązań, budowaniem swojego, lepszego świata. Chwilą, w której rozkoszujemy się tym, co w nas twórcze. Wyciągnij z życia to, co w nim dobre.

Zachęcamy Cię byś uchwycił, odkrył swoją twórczość. Wyobraź sobie wielkie pragnienie tworzenia, doświadczania “czegoś” nowego, przekraczania kreatywności, wyrażania siebie. Z tego pragnienia, z tej miłości powstają nasze meble na Mplanecie.

Galeria mebli Mplaneta oferuje markowe produkty, najwyższej jakości, dzięki którym urządzisz swoje przestrzenie tak, jak tylko tego zapragniesz! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i wizualizacjom z wykorzystaniem aplikacji do wirtualnej rzeczywistości, stosując obiekty 3D będziesz mógł zaplanować umeblowanie pokoju dziennego, jadalni, sypialni, pokoju dziecka czy kuchni. Ponadto nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealny wymiar mebli, potrzebnych do Twojego domu, opracowując projekt pomieszczenia w technologii 3D.

Mplaneta to także kompleksowy magazyn i nowoczesna hala produkcyjna, gdzie pomysły naszych projektantów przekładają się na rzeczywistość. Dzięki tak elastycznej formie procesu, możemy stworzyć tylko dla Ciebie idealny mebel, który odzwierciedli Twój charakter i niepowtarzalny styl. Nie sposób nie wspomnieć o funkcjonującym sklepie internetowym. gdzie możesz kupować meble bez wychodzenia z domu. Wszystko w zasięgu Twojej ręki.