Wiosenna zmiana czasu! Promocja na łóżka i materace

Wiemy, że by pełnym energii wstać, trzeba dobrze i zdrowo spać 🙂 Szczególnie jeśli czeka nas zmiana czasu. W nocy z 27 na 28 marca przesuwamy wskazówkę zegara o 1 godzinę do przodu (z godziny 2 na 3) i wchodzimy w czas letni.

By dobrze spać zwracamy szczególną uwagę na dobór materaca. W Mplanecie proponujemy nie tylko wysokiej jakości materace, ale również łóżka z pięknymi wezgłowiami, które nie tylko podtrzymują materac, ale również upiększają sypialnie.

 

Z okazji pierwszych dni wiosny proponujemy:

Materace polskiej marki HOKU, taniej o 15%*

*promocja dotyczy materacy ASTA oraz ERATO w rozmiarach 140×200, 160×200 oraz 180×200 ze stanów magazynowych i na zamówienie.

Łóżka MASKET, taniej o 10%*

*promocja dotyczy łóżek ze stanów magazynowych.

 

Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych Mplaneta przy ul. Strefowa 6 oraz Spadek 33 w Zamościu. Promocja obowiązuje w dniach 22-28.03.21r. (w tym niedziela handlowa) lub do wyczerpania zapasów.

 


 

Materac HOKU ASTA

Materac dwustronny, twardy o wysokości 21 cm. Zbudowany na podstawie kieszeniowych sprężyn 7-strefowych Pocket Spring, wzmocniony z obu stron igłowaną matą kokosową z naturalnego włókna kokosowego.

Pokrowiec wykonany z miękkiej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Zastosowanie specjalnej apretury nadaje mu właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy działają antyalergicznie. Pas boczny z siatki 3D zapewnia właściwą wentylację i cyrkulację powietrza.

Materac HOKU ERATO

Materac dwustronny, miękki, średniomiękki, o wysokości 24 cm. Materac posiada piankę termoelastyczną, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów. Podstawą tej pianki są 7-strefowe sprężyny kieszeniowe.

 

Materac Erato w pokrowcu Hoku

Pokrowiec Hoku, o nowoczesnym, geometrycznym wzorze, zabezpieczony jest apreturą BI-OME, dzięki której wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Pas boczny z siatki 3D zapewnia właściwą wentylację i cyrkulację powietrza.

Materac Erato w pokrowcu Bamboo

Pokrowiec Bamboo posiada włókna bambusowe, które posiadają właściwości termoregulacyjne, szybko absorbują i oddają wilgoć co skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Pokrowiec jest dodatkowo zabezpieczony apreturą BI-OME, dzięki której wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Pas boczny z siatki 3D zapewnia właściwą wentylację i cyrkulację powietrza.

 


Prezentacja łóżek MASKET.

Zdjęcia są poglądowe i prezentują wygląd łóżek w przykładowych tkaninach. Promocja obejmuje łóżka ze stanów magazynowych. Istnie możliwość, że łóżko przedstawione na zdjęciu nie jest objęte promocją.

 

Szczegóły promocji (w tym informacja o łóżkach MASKET, które są objęte promocją) u Doradców Klienta w salonie Mplaneta, przy ul. Strefowej 6 lub Spadek 33 (Zamość).
Zapraszamy 🙂